آيا كارگران كارگاه هاي خانگي هم مشمول انجام معاينات سلامت شغلي مي شوند؟
سئوال:
پاسخ:

 بلي به استناد تبصره ماده 85 قانون كار كه كارگاههاي خانگي را هم مشمول فصل چهارم قانون كار دانسته است.


تاریخ:
1397/10/25
تعداد بازدید:
726
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal