برگزاری وبینار گزارش شاخص های سلامت نوجوانان و مدارس

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه و به نقل از مدیر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وبینار تحلیل شاخص های سلامت نوجوانان و مدارس و برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان و پیش دبستانی ، با حضور معاون فنی معاونت بهداشتی، مدیر سلامت جمعیت خانواده و مدارس، همکاران حوزه سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس معاونت بهداشتی و مسئولین سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس شهرستان های تابعه ، در روز دوشنبه مورخ 23 / 03 / 1401 در محل سالن ویدئو کنفرانس مرکز بهداشت استان برگزار گردید.

 

در ابتدای جلسه دکتر زنگویی مطلق معاون فنی معاونت بهداشتی ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین براهمیت سلامت گروه سنی نوجوانان که سهم بالایی از جمعیت استان را به خود اختصاص داده اند تاکید نمود.

دکتر مصطفوی مدیر سلامت جمعیت ، خانواده و مدارس معاونت بهداشتی نیز از زحمات همکاران حوزه سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس شهرستان ها بویژه در ایام شیوع کووید 19 قدردانی نمود.

سپس دیمه ور کارشناس مسئول سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس نیز ضمن قدردانی از زحمات همکاران، اهداف برگزاری جلسه را عنوان و مطالبی در خصوص نحوه اجرای برنامه های سلامت نوجوانان و مدارس در سال 1401 را بیان نمود.

در ادامه علی آبادی کارشناس برنامه نوجوانان و مدارس استان گزارش شاخص های برنامه سلامت نوجوانان و مدارس را در سال 1400 و همچنین اهداف و انتظارات برنامه عملیاتی ابلاغی وزارت در سال 1401 را ارائه نمود .

کارشناسان سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس شهرستان های درمیان و بشرویه گزارش تحلیلی از شاخص های شهرستان را عنوان نموده و تجارب ارزنده خود در راستای ارتقای شاخص ها را با سایر همکاران به اشتراک گذاشتند.

در پایان دیمه ور کارشناس مسئول سلامت نوجوانان ، جوانان و مدارس استان، پس از ارائه خلاصه ای از دستورالعمل سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان و پیش دبستانی سال 1401 به بیان انتظارات در راستای اجرای این برنامه پرداخت .


منبع:
معاونت بهداشتی
تعداد بازدید:
51
تاریخ:
1401/03/28
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal