تشكيل دومين كميته دانشگاهي مديريت پسماندهاي بيمارستاني
دومين كميته دانشگاهي مديريت پسماندهاي بيمارستاني سال جاري با هدف ارتقاء وضعيت پسماندها و فاضلاب بيمارستان هاي استان با حضور رئيس محترم دانشگاه و معاونين توسعه مديريت و منابع ، درمان و بهداشتي دانشگاه و كارشناسان مربوطه برگزار گرديد .

به گزارش روابط عمومي معاونت بهداشتي ،  دكتر دهقاني رئيس دانشگاه ضمن دستور پيگيري مصوبات قبلي خواستار تسريع در رفع نواقص و مشكلات بهداشتي بيمارستانها در مبحث مديريت پسماند و فاضلاب گرديد.

 معاون بهداشتي دانشگاه ضمن بيان اقدامات بهداشتي انجام شده و با توجه به نامه مركز سلامت محيط و كار وزارت متبوع در خصوص بروز رساني اطلاعات بيمارستانها در زمينه مديريت پسماند و فاضلاب در پرتال مركز سلامت محيط و كار ، بر همكاري بيش از پيش درون بخشي و پيگيري مشكلات توسط روساي بيمارستانها تاكيد نمود تا در روند اعتباربخشي بيمارستانها خللي ايجاد نگردد . در ادامه مسائل و مشكلات برنامه مذكور توسط مدير سلامت محيط و كار عنوان و پس از بحث و تبادل نظر ، مصوبات جلسه تعيين و ابلاغ گرديد.

همچنين گزارش اقدامات انجام شده توسط حوزه معاونت غذا و دارو در مبحث پسماندهاي شيميايي و دارويي توسط دكتر راستي در راستاي پيگيري مصوبات قبلي كميته ارائه گرديد .

در پايان گزارش تصويري فعاليتهاي انجام شده بيمارستان شهداي قاين در خصوص نصب و راه اندازي پكيج تصفيه فاضلاب ارائه گرديد. 

منبع:
معاونت بهداشتي
تعداد بازدید:
23
تاریخ:
1398/05/22
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal