برگزاري جلسه شبكه شمس (شبكه ملي سلامت)
برگزاري جلسه بحث و تبادل نظر و عملكرد شبكه شمس (شبكه ملي سلامت) در استان خراسان جنوبي
به گزارش روابط عمومي معاونت بهداشتي جلسه بحث و تبادل نظر و عملكرد شبكه شمس با حضور مدير اداره آمار و فناوري مسئولين و همكاران فناوري اطلاعات و شركت پشتيبان شمس در تاريخ 97/10/16 در محل سالن اجتماعات معاونت برگزار گرديد.
 
 

ابتدا دكتر اميرآباديزاده معاون فني مركز بهداشت استان ضمن عرض خيرمقدم و تشكر از مهندس حسين پور عملكرد مطلوب اداره آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه در سطح استان  تقدير نمودو تاكيد بر ثبت اطلاعات بموقع سوابق بيمار در سامانه سيب و باتوجه به اينكه گزارش دهي اطلاعات بصورت الكترونيكي و paperless انجام ميشود و سامانه سيب يكي از اولويت هاي اول حوزه بهداشت بوده و خدمت رساني به عموم مردم در اين سامانه را داشت

 

دكتر اميرآباديزاده در ادامه بيان كرد گسترش و توسعه شبكه ارتباطي اينترانت ملي بين مراكز بهداشتي و درماني كشور در راستاي اجراي موثر برنامه طرح تحول سلامت مي باشد. كه انتظار ميرود 100 نقطه باقيمانده به شبكه شمس وصل شوند.

در ادامه مهندس شيفته مسئول فناوري اطلاعات معاونت بهداشتي به بيان اهداف و انتظارات و عملكرد شبكه شمس در استان گزارشات مبسوطي را ارائه كرد و ضمن تاكيد بر بروزرساني سامانه شمس و مستندسازي توضيحاتي را ارائه نمودند.

 

مهندس شيفته در ادامه اظهار داشت طبق پيگيري هاي انجام شده از طريق اداره آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه و مكاتبات انجام شده با وزارتخانه نقاط باقيمانده شبكه شمس از طريق شركت هاي وب جهت اتصال باقيمانده نقاط شمس در حال پيگيري مي باشد.

در ادامه مهندس قاضي زاده معاو ن فني و رئيس گروه زيرساخت اداره آمار و فناوري اطلاعات در خصوص عملكرد شبكه شمس و رفع مشكلات پيش رو توضيحات كامل را ارائه نمود

 

سپس مسئولين فناوري اطلاعات واحدهاي تابعه و شركت پشتيبان شبكه شمس پيشنهادات و انتقادات خود را ارائه نمودند.

 
منبع:
معاونت بهداشتي
تعداد بازدید:
70
تاریخ:
1397/10/17
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal