جلسه تكريم و معارفه سرپرست شبكه بهداشت و درمان شهرستان فردوس
نظام سلامت شامل همه افراد و دستگاههايي است كه براي سلامت كار مي كنند، از تك تك مردم كه براي ارتقاي سلامت از خودشان مراقبت مي كنند تا حاكميت و رهبري نظام ،كه توجه خاصي به نظام سلامت دارند.

به گزارش روابط عمومي معاونت بهداشتي ، جلسه تكريم و معارفه سرپرست شبكه بهداشت و درمان شهرستان فردوس با حضور مسئولين استاني و شهرستاني در تاريخ 97/10/11 در شهرستان فردوس برگزار شد.

 

ابتدا مهندس ميرزايي فرماندار فردوس از زحمات دكتر مجيدي تشكر و براي دكتر نگهبان كه قبلا نيز مسئوليت شبكه بهداشت و درمان را بر عهده داشته آرزوي توفيق كرد.

دكتر مجيدي رئيس اسبق شبكه بهداشت درمان فردوس در ابتداي صحبت خود يادي كرد از مرحوم دكتر ميرزائي و در ادامه از تك تك همكاران شبكه تشكر كرد و گفت : همكاران پر تلاش من هميشه غير ممكن ها را ممكن كرده و تلاششان فراتر از حد وظيفه بود و با توجه به تمام كمبودها از جان مايه گذاشتند .

 
 وي در ادامه از همراهي همه مسئولين شهرستان ، نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي ، امام جمعه ، فرماندار ، اعضاي شوراي شهر و ... تقدير و تشكر نمود.

در ادامه جلسه دكتر مهدي زاده معاون بهداشتي دانشگاه و نماينده رئيس دانشگاه ، ضمن ابلاغ سلام رئيس دانشگاه خدمت حضار در جلسه و آرزوي علو درجات براي روح مرحوم دكتر ميرزائي رئيس فقيد شبكه فردوس گفت : من هر وقت خدمت مردم و همكاران و دوستان در فردوس مي رسم مسرت زايد الوصفي از هماهنگي ، همراهي و همگرايي كه در اين شهرستان است به من دست مي دهد . اين احساس خوب بابت اين است كه عليرغم وجود اختلاف سليقه ها ، يك صداي واحد از شبكه فردوس شنيده مي شود كه مدير را در پيشبرد اهداف كمك مي كند و خوشحالم كه اين هماهنگي از زمان مرحوم دكتر ميرزائي تا كنون كه در خدمت دكتر نگهبان هستيم ديده مي شود.

 
 

دكتر مهدي زاده از زحمات دكتر مجيدي تشكر كرد و گفت : برداشت من از صحبت هاي دكتر مجيدي ارتباط قلبي بين مديريت و زيرمجموعه بود كه در سخنان دكتر و تشويق هاي همكاران مشخص بود . نكته بعدي Advocacy و جلب حمايتهايي بود كه دكتر از ظرفيتها و پتانسيل تمام مسئولين شهرستان استفاده كردند و در زمان دو سال و اندي كه مسئوليت شبكه را بر عهده داشتند كارهاي بسيار بزرگي در فردوس انجام شده است كه به ايشان خدا قوت گفته و آرزوي سلامتي براي ايشان دارم .

معاون بهداشتي دانشگاه در ادامه با اشاره به نظام سلامت اين نظام را فراتر از دانشگاه علوم پزشكي و وزارت بهداشت خواند و افزود : نظام سلامت شامل همه افراد و دستگاههايي است كه براي سلامت كار مي كنند، از تك تك مردم كه براي ارتقاي سلامت از خودشان مراقبت مي كنند تا حاكميت و رهبري نظام ،كه توجه خاصي به نظام سلامت دارند و بايد از ظرفيت و پتانسيل همه دستگاه ها و نقش آفرينان در جامعه استفاده شود.

 
 دكتر مهدي زاده ادامه داد: ساز و كاري تعريف شده به اسم "كار گروه سلامت امنيت غذايي " در سطح شهرستان و استان ، كه جاي تقدير از فرمانداران قبلي و فعلي دارد كه نيازها بخوبي به سطوح بالاتر منتقل شده، اين نيازها به پروژه تبديل شده ، پروژه ها تبديل مي شود به خدمت و ارائه خدمات منجر به سلامت مردم خواهد شد انشاالله ؛ كه هدف همه دست اندركاران نظام سلامت است.

معاون بهداشتي دانشگاه با برشمردن ويژگي هاي دكتر نگهبان به عنوان سرپرست جديد شبكه بهداشت و درمان فردوس گفت : ايشان يك مدير خوب ، لايق ، توانمند و بانفوذ بوده و هست كه با توجه به ادامه تحصيل ايشان در زمينه سياست گذاري سلامت ، انتظار داريم تحولي در سطح شهرستان اتفاق بيفتد و ما هم در دانشگاه به هر طريق حامي ايشان خواهيم بود هر چند كه ما بزرگترين پهنه دانشگاهي در سطح كشور را داريم و اين خدمات رساني را مشكل مي كند.

در ادامه دكتر مهدي زاده از خدمات دكتر غلامي در دانشكده پيراپزشكي و حوزه سلامت تقدير و تشكر كرد .

آخرين سخنران جلسه دكتر نگهبان سرپرست جديد شبكه بهداشت و درمان فردوس بود كه ضمن ابراز خوشحالي فراوان از خدماتي كه در شبكه فردوس انجام گرفته مخصوصا اورژانس ، از زحمات دكتر مجيدي و ساير مسئولين تشكر كرد.

 
 

دكتر نگهبان در ادامه گفت : به نظر من حالا بايد مردم حس طعم شيرين خدمت رساني را احساس كنند و بايد به تك تك مردمي كه در اين چند دهه با ما همراه بودند پاسخگو باشيم . اكنون فرد بايد در مركز خدمت باشد و تكريم و احترام بيمار  و شفافيت در كارها بايستي مد نظر قرار گيرد.

در خاتمه حكم دكتر نگهبان قرائت و از دكتر مجيدي تقدير شد.

 
منبع:
معاونت بهداشتي
تعداد بازدید:
84
تاریخ:
1397/10/15
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal