معاون درمان دانشگاه:آغاز اجراي پرونده الكترونيك سلامت در كل استان

سرپرست معاونت درمان دانشگاه گفت: اجراي طرح پرونده الكترونيك نظام سلامت در روزهاي آينده در كل استان آغاز مي شود.

به گزارش روابط عمومي معاونت درمان دانشگاه؛ دكتر جلال احمدي صبح امروز در نخستين جلسه توجيهي ويدئوكنفرانس شبكه هاي بهداشت و درمان سراسر استان با موضوع اجراي طرح پرونده الكترونيك نظام سلامت با حضور رئيس دانشگاه اظهار داشت: نظام ارجاع با فراهم بودن زيرساخت ها رضايت مردم را افزايش خواهد داد.
 وي با بيان اينكه نظام ارجاع الكترونيك از اواخر سال گذشته در سرايان به صورت پايلوت آغاز شد، تاكيد كرد: ابتدا بنا بود در گام بعدي شهرستان هاي فردوس و طبس و بشرويه اين طرح را اجرا كنند كه با بررسي انجام شده مقرر شد اجراي طرح پرونده الكترونيك نظام سلامت در روزهاي آينده در كل استان آغاز شود.

دكتر احمدي بر نوبت دهي الكترونيكي در كليه مراكز درماني استان تاكيد كرد و از روساي شبكه ها خواست در اين خصوص اقدام جدي انجام دهند.

در اين جلسه دكتر دهقاني رئيس دانشگاه نيز به بررسي نقاظ ضعف و قوت طرح پرداخت و خواستار رفع فوري موانع اجراي طرح در كل استان شد.

مهندس روح ا... افشاري نماينده ويژه نظام ارجاع دانشگاه نيز در ابتداي جلسه گزارشي از روند پيشرفت طرح و عملكرد شهرستان ها به تفكيك ارائه داد و گام هاي اساسي جهت اجراي طرح فوق در 11 شهرستان استان را تشريح كرد.

 
 
مشاهده اين خبر در وبدا(پايگاه خبري - اطلاع رساني وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي)/اينجا كليك نماييد.


منبع:
وبدا-روابط عمومي دانشگاه
تعداد بازدید:
464
تاریخ:
1398/03/04
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal